Hledáte ubytování v Teplicích?

V tom případě jste u nás správně.
Nově jsme otevřeli rodinný penzion u Teplic. Do Teplic je to z našeho penzionu kolem 5 km a stejně blízko je to také na dálnici D8 Teplice – Praha. Pokud hledáte ubytování v Teplicích, nemusíte se vzdálenosti našeho penzionu obávat. Do Teplic se dostanete snadno a rychle autem, na kole anebo pomocí taxi, které jsme pro vás vyjednali za zvýhodněnou cenu. Autobus do Teplic a zpět jezdí pravidelně několikrát denně, ale poslední spoj jede v odpoledních hodinách.

Proč nehledat ubytování v Teplicích, ale raději v sousední obci? Důvodů je hned několik. 

Cena

Ubytování v Teplicích bývá buď dražší, anebo tzv. Low cost třída, což v překladu znamená “nic moc”. My si naopak zakládáme na osobním přístupu, čistotě, pohodlí a péči o naše hosty. Bonusem je také řada nadstandardních služeb. Díky tomu se jako penzion zajišťující v podstatě ubytování v Teplicích  řadíme na přední pozice ve vyhledávání i v zájmu hostů.
Ceník a rezervace.

Parkování zdarma

Hotely a penziony, které zajišťují ubytování v Teplicích, nabízí zpravidla parkování jen na ulici, kde Vašemu vozidlu a věcem, které v něm necháte hrozí vyšší riziko poškození nebo krádeže.
Náš penzion se nachází v klidné vesničce Sezemice u Teplic a má pro vás připravená parkovací místa v oploceném areálu penzionu zdarma. Díky tomu můžete spát o poznání klidněji, protože riziko poškození vašeho vozu nebo krádeže je u nás minimální.

Wi-Fi free

Jsme z vesnice, ale přesto moderní. Wi-Fi mají naši hosté zdarma v celém areálu penzionu. Wi-Fi je dnes v případě ubytování ve větším městě, jako jsou Teplice jednou ze základních služeb ubytovacích zařízení. A samozřejmě k ubytování v Teplicích neodkladně patří free Wi-Fi.

Káva zdarma

Rodinný penzion má i další výhody. Už nemusíte shánět čerpací stanici nebo hledat kavárnu, abyste ráno dojeli do práce svěží. Svou ranní kávu si u nás můžete dopřát zdarma. Nezapomeňte se při návštěvě u nás přesvědčit, že i káva zdarma může být kvalitní espresso ze 100% výběrové kávy Arabika.

Naše káva je ze směsi čtyř druhů nejkvalitnější Jihoamerické kávy 100% Arabika. Tato káva má vyváženou chuť a její plnost, kyselost i hořkost jsou v harmonické rovnováze. A protože jako rodinný penzion se chceme odlišit od běžného ubytování v Teplicích, nabízíme kávu zdarma.

Wellness hotel 

Nejsme žádný wellness hotel, ale i tak u nás můžete prožít pěkný víkend s partnerem či rodinou. V průběhu prosince pro vás připravíme nabídku dobrého vína či šampaňského a ochutnávku sýrů. Nabídneme Vám možnost využít venkovní grill, posedět si na terásce anebo se vypravit na výlet do okolní přírody anebo využít některý z našich tipů na výlet.

Ubytování v Teplicích anebo u Teplic?

Ubytování v Teplicích vám možná ušetří pár km cesty, ale připraví vás o řadu výhod, které jsou typické právě pro menší rodinné penziony. Pokud hledáte profesionální služby, pěkné pokoje, příjemný personál a osobní přístup, víte kde nás hledat. Mapa

Jak se k nám dostanete?

Autem z Prahy:
z dálnice D8 sjedete na sjezdu č. 64 (silnice I/63) směr Teplice
Z rychlostní I/63 sjedete na sjezdu č. 3 směr Rtyně nad Bílinou (cca po 3km)
Za sjezdem č. 3 pojedete doleva přes I/63 a poté hned doprava.
Po 1 km odbočíte doleva směr Sezemice. (nenápadná odbočka mezi 2 stromy) a za chvilku jste u nás.

Autem z Teplic:
Směrem na Prahu a na silnici I/63. 
Ze silnice I/63 sjedete na sjezdu směr Rtyně nad Bílinou a hned se dáte doprava.
Po 200m odbočíte doleva směr Sezemice. (nenápadná odbočka mezi 2 stromy) a za chvilku jste u nás.

Autobus z Prahy:
Arriva express Praha – Teplice

Z Teplic do Sezemic

Autobus 4x denně
Taxi 119 kč (Platí na trase Teplice a náš penzon, pokud řeknete heslo “Penzion Linde”) Dispečink 702 156 156

Letiště Václava Havla – Penzion Linde
Airport transport 1990kč
Nutné učinit objednávku a platbu předem. V objednávce musí být – jméno, telefon, čas příletu a číslo letu, případně fakturační údaje. Na základě objednávky Vám potvrdíme termín a zašleme fakturu. Doporučujeme objednat v dostatečném předstihu, abychom stihli přijmou platbu a vystavit fakturu.

Těšíme se na Vás v penzionu Linde

Ubytování v Teplicích v jednolůžkovém pokoji
Služby v penzionu Teplice parkování
Koupelna v každém pokoji v penzionu u Teplic